Auto Elite Audi A4 1.9 TDI -01

Shitet nga: auto elit 24 Maj 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Durrës
Okazion shes audi A4 me motorin me ekonomik te versionit te vete 1.9 tdi 4.5 L per 100 km dhe eshte ne super gjendje dhe disponon keto aksesorE metalixato, shume e paster pa asnje gervishtje salloni brenda eshte shume e paster, me kamio manuale me 5 marshe me mbeshtetse krahu, me komanda tek timoni multifunksionale me 130 kuaj fuqi, me cd playr, me klima tronik origjinale te audit, abies, airbag, esp, ferotat qe te 4 te reja gjithashtu dhe tamburrot, filtrat dhe vaji i sapo nderruar,sherbimet nga pjeset xhenerike te sapo kryera sensore shiu sensore dritash,drita kseno me gjithe paketen,me 180 mij km origjinaL sedile me ngrohje dhe kruskoti elektronik dhe bagazhier
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim