Audi A8 -02

Shitet nga: mirel 27 Dhj 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A8
Shitet audi A8 VITI 2002, Motorr 2500 cc V6 TDI, kambio automatike, sedilje lekure, disqe alumini, navigator, FULL OPSION, 17900 km te bera. Ne gjendje perfekte dhe me Targa dhe Dokumentacion te rregullt, siguracion dhe taksa te sapopaguara deri ne dhjetor te 2016 . Nuk pranoj nderrime.
Cmimi 3300 euro
Tel: 0672269245
0674082127
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim