Audi A6 dizel -00 dhe ndrrohet

Shitet nga: daniel 19 Dhj 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
audi 2.5 tdi 4x4.makina ne gjendje perfekte ska nevoj per asnje sherbim.jan ndrruar pulexhat e rripit te motorrit rrip motorri vaj i kamios automatik krahet e aluminit 2 gomat e para.siguracion taksa sa po te prera.cmimi 2.900
euro ndrrohet me bmw 316 318 320 kupe benzin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim