Audi A6 2,5 TDI V6 Quattro 2002

Shitet nga: Audi 02 Dhj 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shes tip audi ollroid 4her4
naft 2.5
kamjo automatike tronik
kater goma aktive
Ngritje me ajer
behet sportive , foristrad dhe normale
Me nje te shtypur te butonit
Ka sistem gps navigator bagazhjer sendile meshini
Butona ke timoni
ka bord ke kroskoti qe ti thot te gjitha gabimet e makines
me kondicioner arbag abs mbyllje qendrore disqe alumini
me portobagazh
Ne gjendje shum te mir
Te gjitha sherbimet te sa po bera
me nje pako me gomina dhe pjes gjenerike rezerve te pa perdorura (te reja)
Makina i ka te gjitha ska te shar shitet per arsyje mos perdorimi 2500euro i disutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim