Audi A6 -00

Shitet nga: Bardhi 05 Dhj 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shes audi a 6 2.5 nafte ne gjendje shum te mir pune nga gjendja xhenerike dhe motorrike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim