Audi A3 dizel -05 nderrohet

Shitet nga: Flori 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Makina eshte ne gjendje shum te mire
Me taksa dhe siguracjon te paguar deri ne gusht 2016
motorr 2000 nafte me 6 marrshe
mundesi ndrrimi
viber --watsap 0699324799
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim