Audi a4 2003 2.5 station wagon -03

Shitet nga: audi a4 08 Krr 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Durrës
Audi a4 viti prodhimit 2002 2.5 nafte quattro, station wagon ,kambio manuale ,sensor para dhe mrapa , xenon origjinale ,disqe 17 , sendiljet me ngrofje' ne gjendje perfekte , ME DOGAN....cmimi 3500 I diskutueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim