Audi A8 2.5 Quatro -00

Shitet nga: JURGEN 26 Nën 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Durrës
Audi A8 2.5 quatro automatik tiptronik , marsha ne timon , xenon ,navi, te gjith sherbimet te bera ,makina esht ne gjendje shum te mir mekanike dhe xhenerike. Cmimi 3200euro i diskutushem.Mundesi ndrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim