Audi A6 3.0 tdi -05

Shitet nga: bledi 29 Maj 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Durrës
Aset s-line.
Sensor parkingu perpara dhe mbrapa.
Kamio automatike.
Pilot automatik.
Komanda ne timon.
Sallon lekure.
Sedilje me ngrohje.
Tavan panel diellore.
Clima b-zone.
Bose surround.
Navigator.
Fenere bixenon.
Disqe alumini 18.
Xhama te erret origjinale.
Makina paraqitet si ne foto perfekte si nga pamja vizive si nga ana xhenerike me sherbime te bera gjithmon ne kohen e duhur...gjths per cdo info plus jeni te lutur te kontaktoni me lajmeruesin.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim