Audi A6 2.5 TDI -03

Shitet nga: Jondi 11 Dhj 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Durrës
shitet audi a6 ne gjendje shume te mire me sallon mershini ngjyre bezhe kambio automatike goma dimerore dhe verore me disqe alumini ,, shume e mire ,, ndodhet ne durres cmimi 5000 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim