Audi A4 dizel -03

Shitet nga: Shpendi 20 Sht 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Durrës
Makina tipi Audi A4 diezel 2,5 vit prodhimi 2003 ka 160,000 km Origjinale . Makina eshte me dogane te paguar dhe me siguracion te paguar per nji vit . Makina e sapo ardhur nga italia dhe eshte e perdor vetem 1muaj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim