Audi A4 benzin -98

Shitet nga: izi 28 Qer 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Durrës
EShte ne gjendje shum te mire pune Mekanike dhe gjenerike


Me Marmide SPorive Ngjyre blu i erret


Me Benzin Motorr 1.6 Me Lerta dhe targa te reja ..

Letrat i mbarojne ne fund te Dhjetorit 2014 Audi A4 ,,,


Me 4 Dyer PEr cdo kontaktim tele : 0686498881 Cmimi 2200 Euro i Arsyeshem !!

Ju mirepresim :DD
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim