Audi A4 benzin -98

Shitet nga: izi 22 Qer 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Durrës
` Eshte ne Gjendje shume te mire pune gjendja mekanike dhe gjenerike esht super e mire

Eshte ngjyre blu e erret .

Motorr 1.6 Benzin .. Me marmide sportive

Audi A4 ME kater Dyer

Me targa Te Reja ,, dhe letra te rregullta .. letrat i mbarojne ne dhjetor 2014

Cmimi i Arsyeshem 2200 Euro

Contact : 0686498881

OKaZion ~~!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim