Audi A4 benzin -98

Shitet nga: izi 22 Qer 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Durrës
EShte ne gjendje shum te mire pune Mekanike dhe gjenerike Me Marmide SPorive


Ngjyre blu i erret

Me Benzin Motorr 1.6

Me Lerta dhe targa te reja .. Letrat i mbarojne ne fund te Dhjetorit 2014

Audi A4 ,,, Me 4 Dyer

PEr cdo kontaktim tele : 0686498881

Cmimi 2200 Euro i Arsyeshem !!

Ju mirepresim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim