Audi A4 S-line 1.9 -03

Shitet nga: MiRi 08 Tet 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Durrës
Audi A4 S-line viti 2003. Amortizator dhe susta sport. Disqe S-line me goma 235 45 17. Shum ekonomike si makine, dhe shum e shpejt. Cv 131. Tapiceria comfort. Navi vitit 2007. Plus shum ekstra tjera. Cmimi 6000 € i padiskutushem,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim