Audi A4 S-line -09

Shitet nga: AUDI 18 Maj 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Okazion!!!!!. Audi A4 2009 luk S-line. Motorr 2000 nafte shume ekonomike 4,5liter per 100km.. Sallon lekur, pilot automatic., sensor shiu, me pak fjale full opsion.. Boja eshte e s8 perl.. Me dogane dhe dekumentat e paguara.i vecant ne llojin e vete......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim