Audi A4 3.0 nafte 4x4 -06

Shitet nga: toni 13 Tet 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Durrës
Audi A4 •••• Viti-2006 •••• 3.0 nafte 4x4

Eshte ne gjendje perfekte ne Shqiperi ka leviz shum pak sepse pronari aktual jeton jasht Shqiperis,kjo esht arsyeja e shitjes se Audit. Nuk e e prshkruaj dot me fjal aq ne gjenedje te shkelqyer esht sic shikohet dhe nga fotot, kush esht i interesuar te vi ta shikoj nga afer.!!

• ABS, ESP, AIRBAG, SENSOR SHIU
• Motorr i shkelqyer
• Xhenerike shume mire
• Kambjo AUTOMATIK
• IMMOBILIZUAR
• Pasqyra elektrike dhe me palosje
• Xhamat te 4 elektrik
• AIRBAG para prapa, anash
• Sensor dritash
• Sensor parkimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim