Audi A4 3.0 dizel 4x4 -06

Shitet nga: genti 12 Tet 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Audi A4 ngjyr gri,marsh automatik,3.0 naft 4x4, sensor,me pak fjal makina esht full optional esht ne gjendje shum te mir dhe ne shqiperi nk esht leviz shpesh per shkak se pronari jeton ne Germany letrat i ka 1 vit te paguajtura. Kilometrat i ka te vetat origjinale, esht ne gjendje perfekte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim