Audi A4 2.5 2003 -03

Shitet nga: Gerald 25 Sht 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitet Audi A4 2.5 Naft - Vit prodhimi 2003 me gjashte marshe . Me letra te rregullta dhe taksa te sapo paguara . Makina eshte ne gjendje perfekte me disqe alumini ngjyre blu e erret . Me CD player , Kondicioner , Xhama elektrik . Per me shume kontaktoni ne 0697781330
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim