Audi A3 1.9 TDI 2004 -04

Shitet nga: taulant 06 Krr 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Durrës
Ne gjendje te mi motorike ashtu dhe xhenerike makina ka tapiceri audi sline sport arxhon ne 100km 5.2litra dhe brenda 5.8 ka pak gervishtje te leta.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim