Audi A3 1.6 benzin -98

Shitet nga: Mondi 13 Tet 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Durrës
shitet Audi A3 1.6 benzin dhe impiant gazi gpl i certefikuar. Makina eshte me targa italiane vit matrikollimi 98, km149000, ngiyre gri e erret, klima, chiusura centralizata, ne gjendje perfekte, me prove. Vend ndodhja-plepa Durres.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim