Audi A3 1.6 benzin -97

Shitet nga: ikola 21 Tet 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Durrës
Audi A3, viti 1997, 1.6 benzine, tek dere ngjyre blu e erret. taksa te paguara deri ne tetor 2015. gjendje te shkelqyer, mjaft e paster si brenda edhe jashe, Aset sportiv, fenere dhe amortizatore sportiv.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim