Audi A3 1.6 Benzin -98

Shitet nga: ismet 08 Tet 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 LEK

Komuna: Durrës
Audi A3, 1.6 benzine viti 1998. teke dere gjemdje te perkryer motorrike dhe xhenerike. taksa te paguara deri ne tetor 2015. mjaft e paster brenda dhe jashte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim