Audi A3 1.6 Benzin -97

Shitet nga: ikola 20 Tet 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Durrës
Audi A3, 1.6 Benzin, viti 1997, tek dere blu e erret gjendje te shkelqyer, taksa deri ne tetor 2015. full option. Mjaft e paster brenda dhe jashte e ruajtur ne gharazh. Fenere dhe amortizatore sportiv.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim