Audi 80 1.9 dizel -93

Shitet nga: kledion 18 Dhj 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Durrës
Shes audi 80 me portobagazh.
1.9 nafte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike
Motor audi a4 i 98 letra te paguara deri ne tetor 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim