Alfa Romeo 166 diesel -04

Shitet nga: Alban 11 Dhj 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Durrës
Shitet Alfa Romeo 166 , motor 2.4,nafte, full options , me letra te prera dhe ne gjendje te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim