Alfa Romeo 147 benzin-gaz -01

Shitet nga: Alban 11 Dhj 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Durrës
Shitet Alfa Romeo 147, motori 2.0, benzin-gaz, full options, me letra te rregullta per 1 vit dhe ne gjendje te mire pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim