Alfa Romeo 147 benzin -01

Shitet nga: Alban 11 Dhj 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Durrës
Shitet Alfa Romeo 147 , benzin-gaz, 2 porta , full options , me doganë të prerë dhe ne gjendje te mire pune.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim