Alfa Romeo 146 benzin -02

Shitet nga: Lindi 13 Jan 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Durrës
E sapo ardhur nga Greqia me 150.000 km origjinale dhe ne gjendje te mire, pa dogane.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim