Alfa Romeo -02

Shitet nga: Lulzim 09 Nën 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitt alfa romeo 156 e vitit 2002, naft kamio manuale, 1900 cc, shume e mirmbajtur nga ana motorike dhe xhenerike, e perdorur nga nje person.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim