AUTOVETURA TE IMPORTUARA NGA ITALIA -04

Shitet nga: AUTO RRALJA 29 Tet 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
DURRES AUTOVETURA TE IMPORTUARA NGA ITALIA ME CMIME TE ARSYESHME NAFTE DHE BENZINE ME DOGAN TE PAGUAR DHE ME FATURE TVSH,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim