AUDI A6 3.0 DIESEL -04

Shitet nga: TANI AUTO 17 Qer 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Durrës
DOGANA E GUAR, KLIMA, NAVI, KSENON, KAMJE AUTOMATIKE ME MARSHE DHE TE TIMONI, PERDE ELEKTRIKE 8 AIRBEG, TAPICERI LEKURE, RADIO CD ME BAGAZHIER, 2 CELSA ME MBYLLJE ME PULT, TRIP TRONIK, 4 PER 4, EKSTRA UBAN 6.8 LITRA, URBAN 8.5 LITRA, DISQE 18, ME LIBER SHERBIMI, ETJ,,, CMIM I DISKUTUSHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim