AUDI A6 -02

Shitet nga: audi 17 Tet 07:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitet full 4x4 manual xenon makina eshte ne gjendje perfekte 2.5 nafte
me targa dhe letra full full cmimi 3000 euro kamio manuale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim