AUDI A4 DIESEL -06

Shitet nga: astrit 13 Qer 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Durrës
Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike...me dogan te prer..motorr 2000 nafte kambio automat..me disqe alumini.condicioner,,etj etj
per me teper tel ne nr me posht..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim