AUDI A4 2003 -03

Shitet nga: Fredi 17 Sht 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Durrës
Durres,shes makine Audi A4 1.9 TDI viti 203 cmimi 5000 euro.....
Karburanti : Diezel..
Ngjyra :Gri SHume e Bukur..
Kamjo : automatike me 6 marshe.
Fuqia : KW.130.
Makina eshte e sapo ardhur 3 muaj , me tarka sig 1 vite i paguar 1.9 TDI I EKUQE nafte, shume ekonomike, 5.6 km 6.9 km 4.5 km 4 goma Michelin te reja drita bi xeno dhe disqe 17 audi ,mbyllje qendrore, xhama elektrik,pasqyra me palosje, kompiuter bordi kasetofoni cdi dhe kasete
Eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike dhe e pershtateshme per cdo lloj prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim