AUDI A4 1.9 DIESEL -02

Shitet nga: zhani 21 Jan 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Durrës
SHITET AUDI A4 1.9 NAFT KAMBIO MANUALE ME DOGAN DHE TAKSA TE PRERA PER NJE VIT,KLIMA,SENDILJE ME NGROHJE.MAKINA ESHT SHUM EKONOMIKE.CMIMI 3400 EURO I PADISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim