AUDI A4 -97

Shitet nga: xhevi 30 Nën 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Durrës
OKAZION Shitet AUDI A4 ne gjendje Perfekte si mbrenda ashtu dhe nga jasht siq e shihni dhe ne foto ,,Tapiceri e verdhe lekure,disqe alumini,me 5 marresha,mator 1.9 nafte me kondicioner ne gjendje perfekte Me dekumenta te rregullta ,letrat i skadojn ne fund te prillit te vitit 2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim