AUDI A4 - 1.9 DIESEL -03

Shitet nga: igli 17 Dhj 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Durrës
AUDI A4 -1.9 DIESEL
Audi A4 me portobagazh.
Viti prodhimit 2003.
182.000 KM me liber sherbimi
Kambio Manuale.
goma te reja
Air Bag.
Pasqyra me palosje
Sedilje me lekur dhe me Fryrje sediliesh.
Me Dogane te Prere.
Cmimi 4600 Euro i diskutueshem.
Ne gjendje shume te mire mekanike dhe funksionale.
Tel 069 3333720
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim