ALFA ROMEO GT 1.9 DIESEL -06

Shitet nga: alex 04 Nën 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Durrës
Shes Alfa GT 1.9 nafte harxhon me pak se nje c-clas dhe eshte me e fuqishme, ka vetem 77 000 km orgjinale me liber shenimesh ,e vitit 30/12/2006, sedilet me lekure alkantara, kondicioner bizone, disqe 17 origjinale Alfa , vetura eshte mbajtur ne menure kategorike maniakale , e shes per mos perdorim, pa dogan.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim