ALFA ROMEO 147 -01

Shitet nga: arben kadrimi 28 Qer 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Durrës
ALFA ROMEO 147 viti 2001 motorri 2.00 benzin dhe inpjant gazi elektronik montuar ne itali ,disje 16 ,veshje lekure . makina eshte ne gjendje shum te mir xhenerike . eshte me dogan siguracion per 1 vit . faliminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim