2013 Volkswagen Cross-Polo, PERFEKTE!!! GARANCI ..

Shitet nga: Polo 14 Tet 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shitet Volkswagen Cross-Polo

Vitprodhimi: 2013
Km: 20,800
Motor: 1.4 Benzine shume ekonomike (konsumi mesatar 6 litra/100 km)
Kambio Automatike DSG
Klimatronic
Sensor Parkimi
Pilot automamatik
Cruise Control
MP3/CD Player, Bluetooth
Drita Mjegulle
Disqe 17' Gomat: 215/40/R17
etj etj....Makina eshte ne gjendje perfekte tamam si e re . Eshte blere me km 0 tek VW Classic ne Tirane.
Makina eshte akoma brenda garancise (ka akoma dhe 1 vit garanci nga fabrika)
Shitet per arsye te marrjes se nje makine me te madhe.
Te interesuarit mund te me kontaktojne ne nr: 0692619197
Cmimi i diskutueshem!!!
Nuk pranoj nderrime, flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim