TOYOTA YARIS -03

Shitet nga: armando rama 24 Tet 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Durrës
E PAJISUR ME DOGANE NGJYRE GRI KAMJE AUTOMAt 1.2 (BENZINE) ME NAVIE DISQE ALUMINI ME KONDICIONER AIERBAG ME GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE GJENERIKE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim