Ssangyong REXTON diesel -10

Shitet nga: Auto sallon besa 25 Tet 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 700 EUR

Komuna: Durrës
Sangyoung rexton modeli i modelit 2010 ne 110.000 KM te kaluara me garncion i regjistruar dhe i siguruar per 1vit ne rregul vetura per momentin gjendet ne kosov ne ferizaj per info kontakt ne ket numer 0037745676792
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim