Ssangyong Korando 4×4 -99

Shitet nga: artenis 12 Mar 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Durrës
fuoristrad ssangyong korando e ardhur na italia dogana e paguar ne gjendje perfekte motorrike dhe estetike gati per cdo prove xhama elektrik 4x4 elektrik kondicioner makina shitet me cmim te arsyshem per arsye mos perdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim