*OKAZION*Alfa Romeo 147 dizel -04

Shitet nga: julind 15 Dhj 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Durrës
Shes makin alfa romeo 147 1.9 naft nendor 2004 me 198.000 km origjinale me librez..makina esht e ardhur nga Italia pa perdorur asnjeher ne Shqiperi..sherbime te kryera ne itali me 185.000km ndrrim vaji dhe filtrash te rregjistruara sherbime tjera te kryera me par..makina esht ne gjendje shum te mir pune..
Optional: disqe alumini, radio cd, karikator per disqe, navigator, telefon, kondicioner,cambio 5 marshe,butona ke timoni etj..per me shum informacione kontaktoni ne cdo moment ne numrin e tel 0692569394..cmim i arsyeshem..makina ndodhet ne durres
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim