Mercedes Benz Cls 320 Cdi 2006

Shitet nga: x 03 Shk 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Durrës
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike makina sapo ka ardhur nga anglia me targa shqiptare dhe dokumente te rregullta. Nqs jeni te interesuar na kontaktoni Cel:0693285669
Cmimi eshte i Diskutueshem
-navigator
-gps
-airbag
-disqe luksoze
-sistem alarmi
-sensor parkimi
-cd me 7 room
-bluethooth per telefon
-ngrohje sendiljesh
-sendilje elektrike
-xhama elektrike
dhe shume opsione te tjera....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim