Mercedes Benz 200 -94

Shitet nga: xxxx 18 Qer 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Durrës
makina esht shum ekonomike dhe shum e mirmbajtur.te gjith sherbimet e kryera.me targa dhe dekumenta te rregullta shqiptare.e gatshme per cfardolloj prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim