Golf 5 i vitit 2004 1.4 benxin

Shitet nga: Arbri 12 Nën 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shitet Golf 5 i vitit 2004 1.4 benzin,me dogan te paguar. Pasqyra elektrike,xhama 4elektrike,kondicjoner,ecc....Makines i jan kryer te gjitha sherbimet,filta,vaj , etj Makina eshte shume paster si nga brenda dhe nga jasht....Kilometrat i ka orgjinale nga fabrika... Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim