Fiat Punto 1.2 Benzin -02

Shitet nga: Titi 11 Dhj 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Durrës
Shes Fiat Punto
1.2 Benzine shum ekonomike
Sherbimet te gjitha te bera, me dogane dhe letra te rregullta...
Cmimi 1400 euro / me marrveshje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim