>>>OKAZION<<< Ford Focus dizel -03

Shitet nga: nazmi 26 Maj 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   2 300 LEK

Komuna: Durrës
shitet ford focus tdci 1.8 makine ekonomike xhamet elektrik te 4 disqe alumini dhe me komandim te timoni kstfon me kondicioner 153000 km makina gjendet ne gjendje shum te mire munt ta shihni dhe me mekanikun e juaj per me teper informacione tel 2300 eur me dogane te paguare
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim